KONST / Litografier / Färglitografi 7931208
nr 793 1208
Färglitografi
Signerad, 1987, motivets mått: 34x43
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:50:53
200 kr
200 kr